Adwokat.com.ua - Кращий адвокат в Польщі
  


Юридична компанія BAB S.p - це поєднання досвіду і професіоналізму. Ми володіємо не тільки високим рівнем знань та навиків, а інтелектуальними та особистими рисами,які дозволяють успішно вирішувати проблеми клієнтів в справах навіть найвищої складності .
Юридична компанія BAB була заснована на основі багаторічного досвіду надання юридичної допомоги підприємцям та фізичним особам. Наша допомога надається в усіх галузях права, від цивільного до кримінального, сімейного, адміністративного та господарського . Спеціальність нашої фірми - це обслуговування суб'єктів господарювання та підприємців у всіх аспектах їх бізнесу. Знання та досвід, набутий роками, дозволили нам створити місце, де ми підходимо до кожної справи з належною увагою, розробляючи найефективніші та найбезпечніші правові рішення. Команда BAB гарантує, що інтереси наших клієнтів представлені з належною ретельністю та ефективністю, а захист клієнтів залишається головним принципом. Широкий спектр діяльності у поєднанні з гнучкістю у виборі відповідних правових інструментів дозволяє досягти найкращих результатів.
[<< Менше]
  


ЮРИДИЧНИМ ОСОБАМ

Корпоративне право, комерційна нерухомість, інвестиції, договірне право, патентне право, послуги інкасо,повернення відшкодувань,представлення інтересів,konsalting та outsourcing,аудит,юридичний супровід в судах та державних установах,ліквідація підприємст та інше
[Більше >>]ФІЗИЧНИМ ОСОБАМ

Міграційне право (права іноземців), скасування депортацій, трудове право, сімейне право, житлове право,вирішення спорів з орендодавцем або орендарем, дорожнє право, кримінальне право, операції з нерухомістю та багато іншого ..
[Більше >>]
Ми повністю віддаємось інтересам клієнтів,адже знаємо,наскільки цінною є якість юридичної підтримки. Над вашою справою працюватиме не один адвокат,а ціла команда фахівців,які проаналізують все із зрозумілим для вас обґрунтуванням,та оберуть найдієвіші стратегії та доводи з гарантією дотримання конфіденційності.

тел. (+48) 574 632 806 / +38 (044) 37 42 717
        Adwokat.com.ua - Кращий адвокат в Польщі

Головна

Ном. телефону: +38 (044) 37 42 717

Канцелярія

Mail адрес: kontakt@adwokat.com.ua

Контакти

Місто: Люблін

 

Вулиця: Hipoteczna 3/11